O nas

podłączymy Cię zawsze bezpiecznie !

O naszej firmie

Nasza firma powstała od 1992 roku a od 1995 roku skupiliśmy się na produkcji przewodów przyłączeniowych wysokiej jakości. Wdrożyliśmy rygorystyczne normy w zakresie wymogów bezpieczeństwa, a nasze produkty spełniają wymagania dyrektywy Unii Europejskiej i są oznaczone symbolem CE i znakami bezpieczeństwa B, ENEC, VDE.

Żeby zagwarantować stale wysoką jakość naszych: przewodów, konektorów, wtyczek, kabli i innych produktów – wdrożyliśmy w 2006 roku system Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Obecnie zajmujemy się produkcja elektrycznych przewodów przyłączeniowych, wyrobów z tworzyw sztucznych oraz wykonawstwem form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, wykrojników do metalu oraz świadczymy usługi ślusarskie.

Nasza wytwórnia galanterii metalowej i elektrotechnicznej jest solidnym partnerem biznesowym, który stara się optymalnie dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów. Nie zależy nam na łatwym zysku, tylko na renomie solidnego partnera, z którym warto rozpocząć wieloletnią współpracę.

Założycielem i właścicielem firmy jest Czesław Karpiński. Jesteśmy producentem nie tylko przewodów i kabli oraz wtyków, ale również przeznaczonego dla budownictwa dystansu cegły klinkierytowej.

Kontrola jakości na każdym etapie produkcji !

Obsługujemy zarówno wieloseryjne zamówienia, jak i pojedyncze sztuki dla mniejszych firm i zakładów.

W branży produkcji przewodów od 1995 roku!